add share buttons

Учасники ХІІ Всеукраїнського (відкритого) конкурсу юних баяністів-акордеоністів імені Анатолія Білошицького 2018 року

І вікова категорія

1. Астапович Андрій Сергійович

Дата народження — 19.09.2008

Калинковичська  дитяча  музична школа  мистецтв.

Республіка Білорусь

Викладач – Борисенко Наталя Андріївна

 

1. С.Л.Гардейчик “Полька”

2. А.Коробейніков “Веселий колобок”

2. Бобович Марія Василівна

Дата народження  — 15.10.2008

Калинковичська  дитяча  музична школа  мистецтв

Республіка  Білорусь

Викладач – Бобович  Тетяна  Борисівна

1. Л.Колесов «Фокстрот в квінті»

2. В.Бухвостов “Вальс”

3. Наумік Матвій Вікторович

Дата  народження – 01.07.2008

Калиновичська  дитяча  музична школа  мистецтв

Республіка  Білорусь

Викладач —  Ком  Світлана  Василівна

1. Рос.нар.пісня в обробці Л.Малиновського «Ты пойди, моя коровушка ,домой»

2. Ю.Гаврилов «Бешкетні миші»

4. Шинкаренко Яна Віталіївна

Дата  народження – 20.08.2008

Калинковичська  дитяча музична  школа  мистецтв

Республіка  Білорусь.

Викладач – Бобович  Тетяна Борисівна

1. А.Латишев Дитяча сюїта «У світі казок»

1. Марш Бармалея

2. Вальс Мальвіни

3. Ємеля на печі

2.Рос.нар.пісня в обробці С.Гардейчика “Как у наших у ворот”

5. Данилюк Олександр Петрович

Дата  народження – 20.10.2008

Деражненська дитяча музична школа

Рівненська  область,  Костопільський  район

Викладач – Блищик  Оксана  Петрівна

1. В.Троценко «Кіт Пушок» із циклу “Хлоп’ятам  про  звірят”

2. О.Білоусов “Маленька мазурка” “Маленька танцювальна”  з  “Маленької  сюїти”

6. Перун Роман Володимирович

Дата  народження – 05.08.2008

Черняхівська музична  школа

Житомирська  область

Викладач – Сахненко  Максим  Миколайович

1. Т.Хаслінгер «Сонатина» С-dur ІІч

2. О.Халмінов “Кадриль”

7. Ворончук Корней Андрійович

Дата  народження – 09.12.2009

Київська дитяча школа мистецтв №  2 ім. М. Вериківського

м. Київ

Викладач – Пасошнікова  Жанна Олексіївна

1. Укр.нар.пісня «Ой, чорна я си чорна»

2. В.Прокудін «Сумний паравозік»

8. Куніцин Владислав Ігорович

Дата  народження – 06.06.2008

Ніжинська  дитяча музична школа

Чернігівська  область

Викладач – Баканов  Леонід Сергійович

1. М.Чайкін «Вальс»

2. Л.Колесов «Годинник»

9. Вольскій Данило  Олегович

Дата  народження – 25.08.2009

КПСМНЗ  музична школа № 2

ім.  С. Ріхтера  м. Житомир

Викладач – Єфіменко  Володимир  Борисович

1. Л.Колесов «Фокстрот у квінті»

2. Є.Дербенко «Український козачок»

 

 

10. Кондратюк Іван Михайлович

Дата  народження – 19.02.2009

КПСМНЗ музична школа №  2

Ім. С.  Ріхтера  м.  Житомир

Викладач – Єфіменко  Володимир  Борисович

1. Л.Колесов «Бугі-вугі»

2. Є.Дербенко «Український танець»

11. Гоч Артем Андрійович

Дата  народження – 08.04.2010

ПСМНЗ  Кузнецовська  ДМШ

Рівненська  область

Викладач – Лосінець  Валентина  Олексіївна

1. С. Бланка «Незабутнє танго»

2.  Аз. Іванов «Полька»

12. Саєць Олександра  Володимирівна

Дата народження – 01.10.2008

КПСМНЗ  музична  школа №  3

м.  Житомир

Викладач – Бецко  Валентина  Олександрівна

1. Л. Колесов «Годинник»

2. Л. Колесов «Весела полька»

13. Сергійчук Валентина Олександрівна

Дата  народження  — 23.02.2010

ПСМНЗ  Кузнецовська  дитяча музична школа

Рівненська  область

Викладач – Кухарчук  Валерій  Євгенович

1. В. Самойленко «Скік-скок»

2. Л. Колесов «Весела полька»

 

ІІ вікова категорія

1. Савенок  Діана  Володимирівна

Дата народження – 17.11.2006

Калинковичська дитяча музична  школа мистецтв

Республіка  Білорусь

Викладач – Єрмак  Наталія  Іонівна

 

1.  Н. Литвин.  “Елегія”.

2.  А. Доренський. “Чижик-пижик”  (потішка)

2. Слобожанюк  Микола  Андрійович

Дата народження – 25.05.2006

Коростенська міська школа мистецтв ім. А. Білошицького

Житомирська  область

Викладач – Муж  Олександр Миколайович

 

1.  А. Доренський.  “Сонатина в класичному

стилі”.

2. М.  Товпенко.  “Веселі  гуси”

3. Михайленко  Тарас Васильович

Дата народження – 15.09.2006

Сумська  дитяча музична  школа № 1

Викладач – Лазарьков  Олександр Володимирович

 

1. Й.С. Бах.  Двухголосна  інвенція  d  moll

2. Є. Дербенко.  Експромт.

4. Пилипчук  Владислав  Леонідович

Дата  народження – 18.10.2007

Вінницька дитяча  музична школа № 2

Викладач – Богданова  Надія Леонідівна

 

1.  О. Іванько.  “Старий  млин”

2.  М. Товпенко.  “Гумореска”.

5.

 

Гресько  Джозеф  Юрійович

Дата народження – 02.04.2007

Київська  дитяча школа мистецтв № 2 ім. М. Вериківського

Викладач – Пасошнікова Жанна  Олексіївна

 

1.  Ю. Гаврилов.  “Колобок”

2.  Р. Бажилін.  “Серпантин”

6. Колодницький  Максим  Миколайович

Дата народження – 05.12.2007

КПСМНЗ  музична школа № 2

Ім. С. Ріхтера  м. Житомир

Викладач – Білеуш  Світлана Володимирівна

 

1.  В. Бухвостов.  “Незабудка”

2.  К. Мясков.  “Зимонька”

7. Стельмах  Веніамін  Юрійович

Дата  народження – 20.09.2007

ПСМНЗ  Кузнецовська   ДМШ

Рівненська  область

Викладач – Лосінець  Валентина  Олексіївна

 

1. М. Шмітц. “Міккі  Маус”

2. Українська народна  полька  “Жартівниця” в

Обр. О. Давиденка

8. Крупеня  Юлія  Володимирівна

Дата народження – 27.11.2007

ПСМНЗ  Нетішинська міська школа мистецтв

Хмельницька  область

Викладач – Борінова  Ірина Миколаївна

 

1.  В. Неві.  “Маленька сюїта для акордеону”

І. Прелюдія.

ІІ. Гойдалка.

ІІІ. Зухвалий  хлопчик.

2.  К. Стеценко.  “Була собі Гандзя”

 

9. Карпов Богдан Леонідович

Дата народження – 27.04.2006

ПСМНЗ  Нетішинська  міська школа  мистецтв

Хмельницька  область

Викладач – Борінова  Ірина  Миколаївна

1.  М. Товпенко.  “Чижик -пижик”

2.  А. Джуліані.  “Тарантела”

10. Кулиба  Ірина  Петрівна

Дата народження – 28.07.2007

Острозька дитяча школа мистецтв

Рівненська  область

Викладач – Гефтер  Юлія  Олексіївна

 

1.  Д. Скарлатті.  “Менует”

2.  Л. Колесов.  “Годинник”

11. Ткачук  Юрій  Юрійович

Дата народження – 18.05.2006

Славутська дитяча  музична школа

Хмельницька  область

Викладач – Бондарчук  Олександр Анатолійович

 

1. Г. Беляєв.  “Канатоходці”

2.  Р.  Ракоци.  “Вальс”

12. Микитюк  Андрій  Олександрович

Дата народження – 15.12.2006

Сінгурівська  музична  школа

Житомирська  область

Викладач – Антипчук  Сергій  Миколайович

 

1. А. Білошицький.  “Біля  колиски” ( 6 ч. з        “Іспанської  сюїти”)

2.  Обр.  А. Судариков.  “Циганочка”

 

ІІІ вікова категорія

1. Бондар  Артур  Русланович

Дата народження – 29.01.2006

Калинковичська дитяча  музична школа  мистецтв

Республіка  Білорусь

Викладач – Борисенко  Наталія  Андріївна

 

1. С.  Гардєйчик.  Дитяча сюїта  № 1.

“Осьминіжки”,  “Незграбний автомобіль”.

“На галявині”.

2.  Є. Дербенко.  “Осінні  візерунки”

2. Бондар Павло  Іванович

Дата народження – 02.03.2006

Коростенська міська школа мистецтв ім .А Білошицького

Житомирська  область

Викладач – Єнєнкова Надія  Вікторівна

 

1. Ф.-Е. Бах. “Фантазія”

2. В. Фоменко. “Паровозик  з  Ромашково”

3. Давиденко  В’ячеслав  Віталійович

Дата народження – 06.09.2006

Коростенська  міська школа мистецтв ім. А. Білошицького

Житомирська  область

Викладач – Ющенко  Максим  Миколайович

 

1. Палмер-Хагес.  “Полька-Емілія”

2. М.  Товпенко.  “Веселі  гуси”

4. Макарчук  Анна Леонідівна

Дата народження – 04.11.2005

Коростенська міська школа мистецтв ім. А. Білошицького

Житомирська область

Викладач – Снєгірьова  Людмила Іванівна

 

1. Ф. Марсо.  “Ностальгія”

2. Г. Беляєв.  Сюїта  “Зима”

І. Сніжинки на долонях.

ІІ. Вальс  біля новорічної  ялинки.

ІІІ. На санчатах.

5. Синьков  Сергій  Олександрович

Дата народження – 11.01.2006

Коростенська міська школа мистецтв ім. А. Білошицького

Викладач – Снєгірьова  Людмила  Іванівна

 

1. Є. Дербенко.  “Чому  сумний акордеон”

2. В. Усачов.  “Полька  тра-та-та”

6. Безсмертний  Нікита  Володимирович

Дата народження – 29.05.2005

Коростенська міська школа мистецтв ім. А.Білошицького

Викладач – Івасенко Лариса  Іванівна

 

1. Д. Скарлатті.  “Соната”

2. О. Білоусов.  “Маленький  непосіда”

7. Гаврилюк  Владислав Русланович

Дата народження – 24.05.2004

Костопільська  дитяча школа мистецтв

Рівненська  область

Викладач – Салівончик  Роман  Віталійович

 

1.Г. Гендель.  “Пасакалія”

2. Українська народна  пісня  “Карапет”  в  обр.

Б. Борсука.

8. Висоцька  Вероніка  Сергіївна

Дата  народження – 17.01.2005

Калинковичська  дитяча музична  школа мистецтв

Республіка  Білорусь

Викладач – Рожкова  Наталія  Олексіївна

 

1.  Російська народна  пісня  “Ах,  вы  сени,  мои

сени ”,   обр. Л. Маліновського

2.  Є. Мурена-Дж. Коломбо  “Байдужість”

(вальс-мюзет).

9. Школенко  Євгеній  Миколайович

Дата народження – 11.11.2004

Баранівська школа  мистецтв

Житомирська  область

Викладач – Юровська Галина Степанівна

 

1. Д. Уільямс.  “Мелодія  із кінофільму  “Список

Шиндлера ”.

2. В. Баканов.  “Як  бджілка”

10. Данилюк  Костянтин  Андрійович

Дата народження – 03.06.2004

Корецька Дитяча  школа мистецтв

Рівненська  область

Викладач – Ковальчук  Алла Леонідівна

 

1. Ю. Агафонов.  “Прелюдія”  fis – moll

2. Обр.  О. Давиденка.  Українська народна пісня

“На городі  чорна  редька”

11. Дідківський  Михайло  Олександрович

Дата народження – 25.03.2006

КПСМНЗ   музична школа № 1

Ім. Б. Лятошинського

м. Житомир

Викладач – Михайловська Валентина  Володимирівна

 

1.  Є. Дербенко.  “Прелюдія”  e-moll

2.  В.  Фоменко. “Рондо в  стилі  регтайм”  G-dur

12. Сорока  Данило  Васильович

Дата народження -18.02.2005

КПСМНЗ  музична  школа № 5

м. Житомир

Викладач –  Єгорова  Алла  Федорівна

 

1.  Д. Бортнянський. —  Соната   До-мажор   І ч.

2.  М.  Товпенко.  “Музикальний  момент”

13. Смотрова   Яна  Олексіївна

Дата  народження – 06.07.2005

ПСМНЗ   Кузнецовська  ДМШ

Рівненська  область

Викладач –Лосінець   Валентина  Олексіївна

 

1. Є. Дога. “Паризький  каскад”  переклад

В. Ушакова,  концертмейстер  Попова  Ірина

Вікторівна

2.  Б. Тихонов.  “Карело-фінська  полька”

 

14. Макарчук  Софія  Сергіївна

Дата народження – 20.01.2005

ПСМНЗ   Кузнецовська  ДМШ

Рівненська  область

Викладач – Лосінець  Валентина  Олексіївна

 

1. В.Ф. Бах  “Allegro”  g-moll

2. Р. Бажилін.  “Вальс-Мюзет”

15. Іванова  Юліана  Юріївна

Дата народження – 02.07.2004

КПСМНЗ  музична школа  № 4

м. Житомир

Викладач – Хрустік  Олена Володимирівна

 

1. О. Коробейніков.  Сонатина.

2.  В. Баканов.  “Гарний  настрій”

16. Шарковський  Роман  Олександрович

Дата  народження – 19.05.2004

КПСМНЗ  музична  школа № 3

м.  Житомир

Викладач – Бецко  Валентина  Олександрівна

 

1. В. Губанов.  “Вальсик-вальсец”

2. Українська  народна пісня в обр.  В. Травкіна

“Ой ти  знав,  нащо  брав”

17. Бондар  Дімітрій  Юрійович

Дата народження – 05.09.2004

Радомишльська  музична  школа

Житомирська  область

Викладач – Мілієнко  Георгій  Юрійович

 

1. К. Коломбо.  Вальс  “Байдужість”

2.  М. Різоль.  Козачок.

18. Речицький  Ігор  Леонідович

Дата народження – 16.06.2004

Овруцька  ДМШ

Житомирська  область

Викладач – Тимошенко  Микола  Сергійович

 

1.  Й. С. Бах. “Органна  прелюдія  ля-мінор”

2. В. Подгорний.  “Шкільний  вальс”

19. Чичирко  Ольга  Валентинівна

Дата  народження – 09.06.2004

Овруцька  ДМШ

Житомирська  область

Викладач – Ткаченко  Віктор  Миколайович

 

1. Є. Дербенко.  “Осінні  мрії”

2.  С.  Бредіс.  “Канікули  Боніфація”

20. Курбеко  Денис  Артемович

Дата  народження – 17.06.2004

Олевська  музична школа

Житомирська  область

Викладач –

 

1. А. Онуфієнко.  “Прелюдія”

2. Є. Петербургський.  “Синя  хустинка”

21. Маковецький  Роман  Вікторович

Дата  народження – 29.04.2004

Комунальний заклад Васильківської  районної ради  “Гребінківська  дитяча школа  мистецтв”

Київська  область

Викладач – Осіпенко  Галина  Анатоліївна

 

1.  І.  Яшкевич.  Сонатіна  № 5  до-мажор

2. П.  Фросіні.  “Веселий  Кабальєро”

22. Осауленко  Олександр  Олегович

Дата  народження – 06.02.2005

Коростишівська  дитяча  музична  школа

Житомирська  область

Викладач – Слоквенко  Марина  Григорівна

 

1. Є. Юцевич.  Інвенція на тему  укр. нар. Пісні

“Сонце  низенько”

2.  В. Фоменко. Рондо  в  стилі  регтайм.

23. Опанасюк  Олександр  Олегович

Дата  народження – 25.04.2004

Славутська  дитяча школа  мистецтв

Хмельницька  область

Викладач – Ничипорук  Наталія  Олександрівна

 

1. А. Кореллі.  “Прелюдія”  (e-moll)

2. Й. Родрігес.  “Кумпарсіта”

24. Марчук  Віктор Віталійович

Дата  народження – 08.04.2005

Славутська  дитяча  школа мистецтв

Хмельницька  область

Викладач – Бондарчук  Олександр  Анатолійович

 

1. В. Купревич. “У Баха в  Томаскірхе”

2. В. Глубоченко.  Дитяча  сюїта  № 1,  Іч.

“Познайомимось.”

 

ІV вікова категорія

1. Ковальчук Назарій Віталійович

Дата народження – 19.07.2003

Миргородська дитяча музична школа ім..А.П.Коломийця

Полтавська область

Викладач – Кацарська Ірина Василівна

1.       Й.С.Бах «Органна прелюдія і фуга» G-dur

2.       Б.Довлаш «Концертіно»

3.       Р.Бажилін «Карамельний аукцион»

2. Білецький Артем Юрійович

Дата народження – 27.02.2004

Коростенська міська школа мистецтв ім. А. Білошицького

Житомирська область

Викладач – Снєгірьова  Людмила Іванівна

 

1.       Ю.Щуровський «Інвенція»

2.       В.Золотарьов Сюїта №1

1.       «Диковинка з Дюссельдорфа».

2.       «Марійчині зітхання»

3.       «Блазень на гармошці грає»

3.Обр.У.Ютіли «Пісенька крокодила Гени»

3. Лебедівський Юрій Олександрович

Дата народження –09.11.2002 Коростенська міська школа мистецтв ім. А. Білошицького

Житомирська область

Викладач – Єнєнкова Надія Вікторівна

 

 

 

1.       Д.Циполі «Фегетта» d-moll

2.       Ф.Кулау «Сонатина» C-dur

3.       В.Лукашевичус «Ніч» обробка укр..нар.пісні.

4. Шкуропата Дарія Петрівна

Дата народження – 03.11.2003

ПСМНЗ Черняхівська музична школа,

Житомирська область,

Викладач – Сахненко Максим Миколайович

1.       Д.Циполі «Прелюдія та фугетта» d-moll

2.       К.М.Вебер «Сонатина» C-dur Іч.

3.       М.Корецький обр.нар.пісні «Кину кужіль на полицю»

5. Шевцов Нікіта Сергійович

Дата народження – 17.06.2002

Торецька музична школа ім..І.Карабіца

Донецька область

1.       Л.Н.Клерамбо «Сюїта с-moll» ІІч.

2.       М.Різоль «Веснянка»

3.       А.Пажарицький «Зоряний вальс»

6. Міхєєва Ірина Юріївна

Дата народження – 13.04.2004

КПСМНЗ Житомирська музична школа №5

Викладач – Войтюк Марія Василівна

1.       Й.С.Бах «Інвенція» a-moll

2.       І.А.Яшкевич «Сонатина» №3 C-dur

3.       Обробка А.Дудінського укр..нар.пісня «Із сиром пироги»

7. Рудич Віра Вікторівна

Дата народження – 14.02.02

Баранівська школа мистецтв

Житомирська область

Викладач – Юровська Галина Степанівна

1.       Г.Кетшер «Прелюдія і фугетта»

2.       В.Дмітрієв «Фестивальний вальс»

3.       Є.Дербенко «Осінні мрії»

8. Каліщук Назарій Сергійович

Дата народження – 09.05.2003

Бердичівська музична школа

Житомирська область

Викладач – Зарбишева Людмила Вікторівна

1.       Є.Дербенко «Ламенто»

2.       Б.Мокроусов «Одинока нармонь» обр.О.Корчового

3.       Укр.нар.пісня «Глибока кирниця» обр.М.Ризоля

9. Дідус Сергій Миколайович

Дата народження – 05.04.2002

Олевська музична школа

Житомирська область

1.       А.Онуфрієнко «Токата»

2.       Р.Бажилін «Карамельний аукцион»

3.       Ф.Шопен «Вальс»№7

10. Соболевський Богдан Олександрович

Дата народження – 16.03.2004

КПСМНЗ Житомирська музична школа №3

Викладач – Стельмащук Марина Сергіївна

1.       Г.Гендель «Арія»

2.       С.Джоплін «Изысканные синкопы»

3.       Р.Бажилін «Ринок любові»

11. Шевчук Катерина Олександрівна

Дата народження – 01.06.2002

КПСМНЗ Житомирська музична школа №4

Викладач – Глібко Андрій Станіславович

1.       Г.Гендель «Пасакалія»

2.       В.А.Моцарт Соната №11A-dur IIIч RondoAlla Turca

3.       А.Вівальді «Концерт» f-moll «Зима»

4.       В.Баканов «Експромт»

12. Сапун Валерія Русланівна

Дата народження – 05.08.2003

Дитяча школа мистецтв м.Шостка

Сумська область

Викладач – Лоза Юрій Дмитрович

1.       Ф.Е.Бах «Соната» f-moll

2.       Й.С.Бах «Прелюдія і фуга»e-moll Іт. ДТК

3.       В.Грушевський «Швейна машинка»

13. Крапивницький Микола Юрійович

Дата народження – 17.02.2003

Овруцька дитяча музична школа

Житомирська область

Викладач – Ткаченко Віктор Миколайович

1.       Д.Циполі «Прелюдія і фугетта» d-moll

2.       В.Власов «Клавесин»

3.       С.Бердіс «Скажи мені: «Да»»

4.       А.Сушкін «Циганочка»

14. Парамонова Крістіна Віталіївна

Дата народження – 24.02.2003

Малинська дитяча школа мистецтв

Житомирська область

Викладач – Гришуновська Валентина Вікторівна

1.       В.А.Моцарт Соната №11A-dur IIIч RondoAlla Turca

2.       Л.Колесов «Карусель»

3.       П.Піццигоні «Світло й тіні»

 

V вікова категорія

1. Пилипенко Альона Русланівна

Дата народження – 14.08.2002

Житомирське музичне училище ім.. В.С.Косенка

Викладач – Талько Борис Юрійович

1.       Й.С.Бах «Маленька прелюдія» c-moll

2.       А.Репніков Друга дитяча сюїта «Сувеніри»1,2,5,6ч.

3.       Обробка В.Іванова на дві українські пісні «Наоетіли журавлі», «Ой, журавко, журавко»

2. Новак Юлія Володимирівна

Житомирське музичне училище ім.. В.С.Косенка

Викладач – Губанов Віктор Анатолійович

 

1.       М.Мясковський «Фуга в старовинному стилі» e-moll

2.       В.Губанов Дві п’єси з дитячого альбому

1.       Вальсик,

2.       Дитяча соната.

3.В.Власов обр.укр.нар.пісні «Ой, за гаєм, гаєм»

 

VІ вікова категорія

1. Лішкович Ярослав Ігорович

Дата народження – 12.01.2000

Самбірський коледж культури і мистецтв

Львівська область

Викладач – Мелень Володимир Андрійович

 

1.       Й.С.Бах «Прелюдія і фуга» D-dur

2.       А.Білошицький «Іспанська сюїта» ІV,V, VI, VII частини

3.       А.Вівальді «Концерт» f-moll «Зима»

 

2. Медведь Микола Анатолійович

Дата народження – 19.02.1999

Житомирське музичне училище ім.. В.С.Косенка

Викладач – Омельчук Віктор Якович

1.       Й.С.Бах «Токатта і фуга» e-moll

2.       В.Зубицький Концерт для баяна з фортепіано «Росініана» Іч

3.       М.Різоль «Чардаш»

3. Глазюк Антон Леонідович

Дата народження – 10.06.1999

Житомирське музичне училище ім.. В.С.Косенка

Викладач – Петрук Сергій Вікторович

1.       Й.С.Бах «Прелюдія та фуга» e-moll Іт ДТК

2.       Е.Мегюль «Соната» A-dur

3.       В.Власов «Свято на Молдаванці»

4.       А.Новіков  Концертна п’єса на тему пісні М.Блантера «Черноглазая казачка»

4. Павлюченко Олександр

Дата народження –

Житомирське музичне училище ім.. В.С.Косенка

Викладач – Омельчук Віктор Якович

1.       Д.Бартон «Органна токата і фуга» d-moll

2.       А.Роулі «Мініатюрний концерт» Іч

3.       М.Московський «Тарантелла»