add share buttons

Протокол засідання ХІІ Всеукраїнського (відкритого) конкурсу юних баяністів-акордеоністів імені Анатолія Білошицького 2018 року

ПРОТОКОЛ засідання журі

ХІІ Відкритого Всеукраїнського конкурсу

юних баяністів-акордеоністів

імені Анатолія Білошицького

 

Голова журі:

СЕВРЮКОВ МИКОЛА ІВАНОВИЧ  —

Заслужений артист Білорусі, Лауреат Міжнародних конкурсів, Голова Асоціації білоруських баяністів і акордеоністів, професор кафедри баяна і акордеона Білоруської державної академії музики.

Члени журі:

ГУБАНОВ ВІКТОР АНАТОЛІЙОВИЧ – Народний артист України, Лауреат Міжнародних конкурсів, викладач-методист відділу народних інструментів Житомирського музичного училища імені Віктора Косенка.

ЗУБИЦЬКИЙ ВОЛОДИМИР ДАНИЛОВИЧ – Заслужений діч мистецтв України, Лауреат Міжнародних конкурсів,  член національної спілки композиторів України, учасник фестивалів та конгресів Всесвітньої конфедерації акордеоністів,  голова та президент багатьох міжнародних конкурсів.

МИРОНЧУК БОРИС БОРИСОВИЧ – Заслужений артист України, Лауреат Міжнародних та Всеураїнських конкурсів, імпровізатор, член спілки композиторів України, старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності  Київського університету імені Бориса Грінченка, викладач відділу народних інструментів  Житомирського музичного училища імені Віктора Косенка, соліст Житомирської обласної філармонії.

ОМЕЛЬЧУК ВІКТОР ЯКОВИЧ – Заслужений діяч мистецтв України, Лауреат Міжнародних та Всеукраїнського конкурсів, голова обласного відділення ВНМС, викладач-методист, голова предметно-циклової комісії  відділу народних інструментів Житомирського музичного училища імені Віктора Косенка.

Секретар журі: Майструк Ірина Іванівна секретар Коростенської міської школи мистецтв ім..А.Білошицького.
Слухали: про результати прослуховувань конкурсних програм учасників ХІІ Відкритого Всеукраїнського конкурсу юних баяністів-акордеоністів імені Анатолія Білошицького.

Постановили: НАГОРОДИТИ

І вікова категорія :

І місце – Перун Роман /викладач Сахненко М.М. —  Черняхівська музична школа, Житомирська область;

ІІ місце – Кондратюк Іван/ викладач Єфіменко В.Б. – КПСМНЗ музична школа №2 ім.С.Ріхтера м.Житомир;

ІІІ місце – Вольскій Данило/ викладач Єфіменко В.Б. – КПСМНЗ музична школа №2 ім.С.Ріхтера м.Житомир.

ІІ вікова категорія :

І місце — Михайленко Тарас/викладач Лазарьков О.В. – Сумська дитяча музична школа №1

ІІ місце – Ткачук Юрій/викладач Бондарчук О.А. – Славутська музична школа, Хмельницька область;

ІІІ місце – Карпов Богдан/викладач Борінова І.М. – Нетішинська міська школа мистецтв, Хмельницька область;

ІІІ місце – Савенок Діана/викладач Єрмак Н.І. – Калінковицька дитяча музична школа мистецтв, Республіка Білорусь

ІІІ вікова категорія :

І місце – Осауленко Олександр/викладач Слоквенко М.Г. – Коростишівська дитяча музична школа, Житомирська область;

ІІ місце – Безсмертний Нікіта/викладач Івасенко Л.І. – Коростенська міська школа мистецтв ім..А.Білошицького;

ІІІ місце – Дідківський Михайло/викладач Михайловська В.В. – КПСМНЗ музична школа №1 ім..Б.Лятошинського, м.Житомир;

ІІІ місце – Іванова Юліана/викладач Хрустік О.В. — КПСМНЗ музична школа №4, м.Житомир;

ІІІ місце – Речицький Ігор/викладач Тимошенко М.С. – Овруцька дитяча музична школа, Житомирська область.

ІV вікова категорія : 

ГРАН-ПРІ — Сапун Валерія/викладач Лоза Ю.Д. – Дитяча школа мистецтв м.Шостка

І місце – Дідус Сергій/викладач Бланчук Г.Й – Олевська музична школа, Житомирська область;

ІІ місце – Каліщук Назарій/викладач Зарбишева Л.В. – Бердичівська музична школа, Житомирська область;

ІІІ місце – Крапивницький Микола/викладач Ткаченко В.М. – Овруцька дитяча музична школа, Житомирська область.

V вікова категорія :

ІІ місце – Новак Юлія/викладач Губанов В.А. – Житомирське музичне училище ім..В.С.Косенка;

ІІІ місце – Пилипенко Альона/викладач Талько Б.Ю. — Житомирське музичне училище ім..В.С.Косенка

VІ вікова категорія :

ІІ місце – Глазюк Антон/Петрук С.В. — Житомирське музичне училище ім..В.С.Косенка;

ІІІ місце – Лішкович Ярослав/викладач Мелень В.А. – Самбірський коледж культури і мистецтв, Львівська область;

ІІІ місце – Павліченко Олександр/викладач Омельчук В.Я. — Житомирське музичне училище ім..В.С.Косенка